Zespół Szkół Nr 2
im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie
Aktualności
O nas
Nasza szkoła
Grono pedagogiczne
Rys historyczny
Nadanie imienia
Kontakt
Nabór 2026
Uczeń
Plan lekcji
Zmiany planu
mLegitymacja
Ubezpieczenie
The FoomiX
Zasady usprawiedliwiania i oceniania uczniów
FX-Team
Koło zainteresowań - Plastyka
Biblioteka szkolna
Powieść „Dark Hills – Tajemnica”
Klauzula informacyjna
Kółko Teatralne
Absolwent
Dokumenty do pobrania
Rada Rodziców
Informacja
Nr konta
Skład
Projekty, Współpraca
Dokumenty
BIP
Pomoc
Psychologiczno - pedagogiczna
Rodo
Klauzule informacyjne
Przewodnik po RODO dla szkół
Monitoring w szkole
SKP
Liceum
ogólny
Nowość
Liceum
turystyczno-przyrodnicze
Technik
architektury krajobrazu
Technik
elektryk
Technik
informatyk
Technik
logistyk
Technik
mechatronik
Technik
pojazdów samochodowych
Nowość
Technik
programista
Technik
rolnik
Technik
żywienia i usług gastronomicznych
Szkoła Branżowa
I stopnia
- wszystkie zawody
Szkoła Branżowa
II stopnia
- technik pojazdów samochodowych
Previous
Next
Ogólny
2021-11-30 00:00:00
Kto chce być wolontariuszem na WOŚP?
Sztab WOŚP Ostrzeszów
otrzymał zgodę na utworzenie Sztabu i ruszył z REJESTRACJĄ WOLONTARIUSZY!
W tym roku
WOŚP
zagra dla dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Bo każde, nawet najmniejsze oczy powinny widzieć świat wyraźnie i kolorowo!
Podobnie jak w roku ubiegłym, rejestracja wolontariuszy_ek odbywać się będzie tylko ONLINE poprzez stronę:
https://iwolontariusz.wosp.org.pl/
Termin zgłoszeń do 9.12.2021r.
Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny
Powiększ zdjęcie