Wielki sukces ZS2 w XIX edycji Dni Kultury Szkolnej w Ostrzeszowie

Kolejny wielki sukces naszych uzdolnionych artystycznie uczniów, którzy zdobyli I miejsce w łącznej klasyfikacji Szkół Średnich w Ostrzeszowie.

Kolejny wielki sukces naszych uzdolnionych artystycznie uczniów, którzy zdobyli I miejsce w łącznej klasyfikacji Szkół Średnich w Ostrzeszowie.

Na ten sukces złożyło się:

I miejsce dla Zespołu Teatralnego “Na wynos” w Konkursie Teatrów

I miejsce dla Zespołu The Foomix w Konkursie Instrumentalnym

I miejsce Igi Kurzawy w Konkursie Wokalnym

III miejsce dla Szkolnego Duetu Wokalnego Natalia Adamska i Zofia Jóźwiak

Wyróżnienie specjalne w Konkursie Recytatorskim dla Anny Matysik

Wyróżnienie specjalne w Konkursie Recytatorskim dla Natalii Wawrzynowskiej

Wyróżnienie specjalne w Konkursie Recytatorskim dla Darii Jurkowskiej.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim laureatom i nauczycielom, którzy pomogli w tym sukcesie panom Adamowi Fularze i Witoldowi Pelce

Przypominamy, że wielu laureatów to uczniowie klas pierwszych, ich talenty rowijają się szybko i trwale. ZS nr 2 wspiera pasje artystyczne swoich uczniów, chcemy, aby razem z nauczycielami mogli kształtować swoje zainteresowania bez wzgędu na to jakie zawody będą uprawiać w przyszłości. Wykorzytujemy liczne uzdolnienia młodzieży, tworzymy pozytywny wizerunek indywidualnych realcji pomiędzy uczniem i nauczycielem. Uczymy nie tylko w klasie i przy tablicy, ale także na scenie, estradzie i w sali prób. W nowoczesnej szkole, którą chcemy być, edukacja artystyczna zajmuje ważne miejsce - decyduje o wrażliwości, pomaga w zrozumieniu świata, daje poczucie wartości i pokazuje wzorce do naśładowania. Dzięki młodym artystom możemy integrować środowisko i promować szkołę w regionie. Warto pamiętać, że w naszej szkole obok teatru, zepołu muzycznego, swoje zdolności mogą rozwijać zdolni plastycy, fotograficy i filmowcy. Jako jedyna placówka w regionie prowadzimy zajęcia z historii sztuki, a także warsztatowy artystyczne. Wielu uczniów realizuje ciekawe projekty społeczne. Mamy nadzieję, że uczymy otwartości, śmiałości i pewności siebie - a to kapitał na całe życie.

 

Skład Zespołu THE FOOMIX: Maciej Pelka, Krzysztof Marczak, Aleksy Ruszkowski, Natalia Adamska, Zofia Jóźwiak,

Skład Zespołu Teatralnemu NA WYNOS:Natalia Wawrzynowska, Daria Jurkowska, Aleksandra Noculak, Weronika Szymańska, Anna Matysik, Aleksandra Matysik, Weronika Nędza, Agnieszka Myszowska, Jakub Tomaszewski, Julianna Mądra, Oliwia Dziembowska, Michał Matura


Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny