Wycieczka do Szwecji

Wycieczka rozpoczęła się od przyjazdu do Szczecina. Największą atrakcją był przejazd promem w obie strony. Było to bardzo ciekawe doświadczenie dla osób które nigdy nie miały okazji podróżować w ten sposób. Uczestnicy mieli okazję odwiedzić i podziwiać ciekawe zabytki w szwedzkich miastach (Malmö, Helsingborg, Lund, Ales Stenar I Ystad).

Największe wrażenie na uczestnikach zrobił Krąg Wikingów orać Muzeum Techniki i Komunikacji. Dużo czasu wolnego uczniowie mieli dla siebie, korzystali więc z różnych dobrodziejstw urokliwej Szwecji oraz spożytkowali ten czas na rzeczy i miejsca, które najbardziej ich interesowały. Podczas rejsu uczniowie mieli zapewnione posiłki oraz nocleg. Wspólną podróż zakończyli spacerem po zakątkach Szczecina.
Wycieczka bardzo udana, dlatego też zachęcamy do kolejnego wspólnego podróżowania!

Opracowanie: Gaszewska Marta