Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów naszej szkoły.

30 października br. w Zespole Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca '56 w Poznaniu odbyła się ważna uroczystość dla uczniów naszej szkoły.

Karoliny Kieroń z klasy III b LO (ze średnią – 5,18) oraz Patryka Puśleckiego z klasy IV Technikum Informatycznego (ze średnią – 5,0). Wspólnie z nominowanymi z innych powiatów województwa wielkopolskiego otrzymali oni Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Taka nominacja wymaga osiągnięcia najwyższych wyników w nauce w danym typie szkoły oraz wzorowego zachowania. Wręczenia dyplomów dokonała osobiście Wielkopolski Kurator Oświaty pani Elżbieta Walkowiak w asyście wicewojewody wielkopolskiego pani Doroty Kinal. Podniosły charakter uroczystości podkreślił występ najlepszych uczniów z klasy skrzypiec Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia im. M. Karłowicza w Poznaniu. Gratulujemy nominowanym oraz życzymy im dalszych sukcesów.

Opracowanie: Sekretariat