Jesteśmy w Anglii!!!! Cz. II

Połowa pobytu w Anglii za nami! Miniony tydzień należał do intensywnych. Uczniowie kierunku informatycznego z klasy III Ti zakończyli pierwszy tydzień praktyk w angielskich przedsiębiorstwach w ramach realizacji projektu „ Organizowanie zagranicznych praktyk dla uczniów technikum” współfinansowanego przez Unię Europejską, realizowanego w ramach programu Erasmus+. Obecnie zaczynają kolejny - niestety już ostatni tydzień zagranicznych praktyk. Jednak pobyt w Plymouth to nie tylko okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji, to także okazja do poznania miasta, jego kultury i do wspólnych spotkań. W weekend, nasz partner zagraniczny „ Europa Training Ltd.” zaprosił nas do zwiedzenia „ National Marine Aquarium”. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z tego jak spędzamy wolny czas w Plymouth. Zapraszamy do oglądania!

Opracowanie: Ewelina Ulichnowska-Kosik