Uczniowie technikum logistycznego na spotkaniu z pracownikiem firmy spedycyjnej IN tIME

Kilkanaście dni temu uczniowie wszystkich klas Technikum Logistycznego wzięli udział w spotkaniu z panią Carmen Zajfert, która jest pracownikiem niemieckiej firmy spedycyjnej IN tIME

Firma IN Time działa na rynku od 25 lat i posiada 15 oddziałów w Niemczech oraz 5 przedstawicielstw w Europie ( w tym 1 w Polsce we Wrocławiu).Ogółem zatrudnia 450 osób.
IN tIME Express Logistik zalicza się dziś do liderów na rynku transportów bezpośrednich i specjalnych. Przyszli logistycy z dużym zainteresowaniem wysłuchali informacji na temat firmy, na temat pracy w takiej firmie i możliwości rozwoju oraz zostali utwierdzeni o potrzebie nauki języków obcych. Na zakończenie pani Carmen odpowiadała na różne pytania, które się nasunęły uczniom. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze.

M. Zajfert, T. Anioł

Opracowanie: archiwum