Ogólny      2014-04-08 22:08:51

Wyniki ligi League of Legends

W piątek 4.04.2014 r. odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom ligi League of Legends.

Zwyciężyła drużyna Faktory of Pałer w składzie: Dominik Biadalski (ZS Nr 2), Kamil Kempa (1 LO), Michał Mielcarek (1 LO), Jonasz Urban (1 LO) oraz Bartosz Biadalski (Gim. Nr 1 w Ostrzeszowie).
Drugie miejsce zajęła drużyna Kula przed turniejem reprezentowana przez: Robert Meissner (ZS Nr 1),Krzysztof Szkopek (ZS Nr 2), Adam Jarosik (ZS Nr 2), Filip Landzwojczak (ZS Nr 2), Maciej Jarosik (absolwent ZS Nr 2), Mateusz Łacina (absolwent ZS Nr 3).
Trzecie miejsce przypadło drużynie Kolo i Ziomki ( Mikołaj Kowalczyk, Michał Parkitny, Krzysztof Pinkiewicz, Bartłomiej Hołoś, Patryk Kasprzak, Mateusz Ślęzak) oraz Remember Me (Igor Lipiński, Alan Skorupa, Sebastian Kempa, Mateusz Dominik, Przemysław Szkopek, Patryk Dominik).
Wszystkim gratulujemy wyników!

Opracowanie: archiwum