Erasmus+      2018-09-30 16:44:17

Wizyta uczniów technikum mechatronicznego ZS Nr 2 w przedszkolu

Z nietypową wizytą udali się uczniowie technikum mechatronicznego – uczestnicy projektu „Zagraniczne praktyki zawodowe uczniów ZS Nr 2 w Ostrzeszowie” (program Erasmus +) - do przedszkola im. Misia Uszatka w Ostrzeszowie. Uczniowie: Kacper Drzazga, Kacper Jarzyna, Konrad Ziętek oraz Adrian Rosada wraz z paniami Magdą Wieloch i Eweliną Ulichnowską–Kosik, spotkali się z przedszkolakami, aby wprowadzić ich w tajniki zawodu mechatronika. Na koniec spotkania uczniowie wręczyli dzieciom polietylenowe cyfry, które zostały wykonane przez uczestników projektu podczas pobytu na zagranicznych praktykach zawodowych. Mamy nadzieję, że będą one służyć dzieciom i pomogą im rozwijać umiejętności matematyczne! : )

Opracowanie: Ewelina Ulichnowska-Kosik