Ogólny      2014-02-19 21:12:16

PRAKTYCZNE SPOTKANIE Z ZAWODEM W MWSLIT WE WROCŁAWIU!

W dniu 18.02.2014r. nasi uczniowie uczestniczyli w "Praktycznych Spotkaniach Z Zawodem".

Praktyczne Spotkania Z Zawodem ? pod takim hasłem odbyły się już kolejne zajęcia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W dniu 18.02.2014r. skorzystać z przygotowanych zajęć mogli uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie, kształcący się w klasie o profilu logistycznym ? w zawodzie, który jest bardzo przyszłościowy i w którym Uczelnia również widzi przyszłość.
Uczniowie mieli możliwość skorzystać ze specjalistycznych laboratoriów logistycznych, poznać programy komputerowe wykorzystywane w logistyce, a także wziąć udział w konkursie, co z pewnością wpłynęło pozytywnie na zintegrowanie się klasy we wspólnym zadaniu :).
Jesteśmy pewni, że jeszcze się zobaczmy :) - dziękujemy!

Opracowanie: archiwum