im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie

Ogólny      2017-04-12 10:00:00

Uczniowie naszego liceum na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

W dniu 3.04.2017 odbył się wyjazd licealistów z klas : I A , I B , 2 B i 3 B na Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.Tamtejsza Katedra Turystyki zorganizowała dla nas warsztaty pod hasłem : „Czym może zaskoczyć turystyka ?”. Warsztaty składały się z trzech modułów :
wykład prowadziła dr inż. Aleksandra Spychała – Ekstremalna turystyka kulinarna ,
ćwiczenia prowadziła dr Magdalena Maćkowiak – Mapa myśli: Nietypowy potencjał turystyczny polskiej wsi,
gra terenowa po kampusie Uniwersytetu Przyrodniczego pod opieką dr inż. Sylwii Graja-Zwolińskiej.
Zajęcia odbywały się w podgrupach zaś radą i opieką służyli naszym uczniom studenci ze studenckiego Koła Naukowego Agrotur.
Było to dla wszystkich cenne doświadczenie i możliwość zapoznania się z kierunkami kształcenia oferowanymi przez Uczelnię.
Więcej zdjęć pod linkiem
LINK