Ogólny      2014-02-18 19:49:35

Nauczyciel naszej szkoły zwycięzcą w konkursie portalu Edusicence

Autorem najwyżej ocenionej transmisji zamieszczonej na platformie Edusicence jest nauczyciel fizyki w naszej szkole pan Robert Miguła. Temat lekcji brzmiał: "Wyznaczanie prędkości dźwięku w gazie\

Nauczyciel naszej szkoły zwycięzcą w konkursie : "Wiem, rozumiem, potrafię - najlepsza transmisja na platformie EDUSCIENCE".

W ramach projektu edukacyjnego Eduscience , który realizowany jest w ZS Nr 2 od września 2012 r. ogłoszony został konkurs na najlepszą transmisję z przeprowadzonej lekcji z wykorzystaniem możliwości realizacji na platformie . Wymagania konkursowe zakładały, że lekcja musi być zgodna z programem nauczania danego przedmiotu a jednocześnie przeprowadzona przy wykorzystaniu innowacyjnych metod nauczania.

Do konkursu zgłosił się Pan Robert Miguła, nauczyciel fizyki w naszej szkole, będący jednocześnie jedną z osób realizujących projekt Eduscience. Temat lekcji brzmiał "Wyznaczanie prędkości dźwięku w gazie".

Po kilku tygodniach dotarła nas radosna informacja, że była to najciekawsza i najwartościowsza transmisja z lekcji.

W nagrodę p. Robert Miguła będzie uczestniczył w specjalistycznych warsztatach edukacyjnych w Wiedniu. Warsztaty odbędą się w dniach 28 - 30. kwietnia 2014 w trakcie Walnego Zgromadzenia EGU. Ogólny temat warsztatów to : Nasza Zmieniająca się Planeta i będą badać niektóre z ostatnich złożonych zmian środowiska, w szczególności w ramach analizy piątego sprawozdania Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC).
Poważna sprawa !

Serdecznie gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za pomyślność wyjazdu do Wiednia.

Opracowanie: archiwum