Ogólny      2013-12-16 08:18:02

Przedstawienie świąteczne w naszej szkole

Dnia 16 grudnia uczniowie pod kierownictwem p. H. Kurzawy przestawili montaż słowno-muzyczny pod hasłem "Bóg się rodzi..."

Święta Bożego Narodzenia, to bez wątpienia wyjątkowy czas. Przenosimy się wtedy myślami, do ważnych wydarzeń związanych z naszą wiarą, i z niecierpliwością czekamy na wigilijny wieczór. Nie mogło w tych dniach zabraknąć w naszej szkole przedstawienia, które przeniosło nas w ten pełen ciepła i miłości świąteczny czas. Na dzień 16 grudnia uczniowie pod kierownictwem p. H. Kurzawy przestawili montaż słowno-muzyczny pod hasłem "Bóg się rodzi..." Niezwykłe było to, że do obejrzenia tego przedstawienia zaproszeni także zostali byli nauczyciele i pracownicy szkoły. Wspólnie śpiewanie kolęd przy wspaniałym, organowym akompaniamencie Ks. Pawła Kubiaka wywołało wzruszenie i wprowadziło w świąteczny nastrój zebranych, którzy z pewnością poczuli się jak "Szkolna Rodzina". Młodzież zebrała wartkie brawa za piękny śpiew, grę na saksofonie, oraz deklamację wierszy i narrację, dzięki której wszyscy zebrani mogli min. przypomnieć zwyczaje i tradycje obchodzenia tych świąt, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Uwieńczeniem były życzenia, które złożył Dyrektor szkoły, Pan Witold Jakubczyk.

Opracowanie: archiwum