im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie

Ogólny      2016-12-05 10:09:35

Warsztaty dla uczniów Technikum Architektury Krajobrazu

2 grudnia 2016r. odbyły się w naszej szkole warsztaty dla uczniów wszystkich klas Technikum Architektury.

Zajęcia zorganizowała pani Aleksandra Zmuda a poprowadziła absolwentka naszej szkoły, studentka architektury krajobrazu we Wrocławiu Martyna Frach. Celem warsztatów było uzupełnienie wiedzy o najnowsze trendy oraz pokazanie uczniom jak odnaleźć się na studiach i aktywnie funkcjonować na rynku pracy.
Zajęcia objęły zagadnienia związane np. z iluminacją w ogrodzie, zagospodarowaniem terenów zdegradowanych czy stawami kąpielowymi.
Podsumowaniem warsztatów było wykonanie w zespołach projektu zagospodarowania przydomowego ogrodu. Tak ciekawie przekazana wiedza na pewno pokazała uczniom jak wykorzystać swoje umiejętności oraz, że warto się nieustannie rozwijać.

Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny