Ogólny      2016-05-09 17:21:03

Kolejny sukces ucznia naszej szkoły Adriana Szwarca z klasy 2bLO

Adrian zajął 1. miejsce w Wielkopolsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Sprachdoktor w kategorii klas 2. i 3. szkół ponadgimnazjalnych

Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Uczniowie naszej szkoły brali udział w tym konkursie juz po raz trzeci. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska. Zadania konkursowe wymagają znajomości zarówno słownictwa jak i gramatyki, często są to zadania podchwytliwe ale jak widać Adrian poradził sobie z nimi znakomicie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny