Ogólny      2016-04-03 21:29:24

Konkurs BHP

29 marca odbyły się w naszej szkole eliminacje do regionalnego etapu konkursu z zakresu kultury pracy oraz przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie.

W konkursie uczestniczyło 13 uczniów z klasy II i III Technikum Rolniczego. Uczestnicy rozwiązywali test z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie w stopniu gwarantującym świadomą i bezpieczną pracę. Eliminacje przeprowadził pan Janusz Sławiński oraz przedstawiciel KRUS. Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Gąsiorek, drugie Mateusz Kujawiak, a trzecie Adrian Pawlik, wszyscy z klasy III RZI. Zwycięzcy otrzymali elektronarzędzia ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny