Informatyka      2015-09-30 00:11:56

37 PZU Maraton Warszawski

Pan Dariusz Świtoń nauczyciel informatyki w naszej szkole oraz absolwent Technikum Informatycznego Maciej Czekaj w niedzielę 27 września wzięli udział w 37 PZU Maratonie Warszawskim. Zawód informatyka jest niezwykle narażony na brak ruchu, dlatego warto pamiętać o aktywności fizycznej. Pomysł wzięcia udziału w maratonie narodził się, podczas jednej z wielu wizyt naszych absolwentów w szkole. Warto podkreślić, że uczniowie chętnie powracają do byłej szkoły, spotykają się z nauczycielami i chwalą swoimi sukcesami. Obecni uczniowie Technikum Informatycznego mieli okazję poprawić swoją kondycję fizyczną, w czasie zeszłorocznej, 4-dniowej wycieczki do Zakopanego, zorganizowanej również przez Pana Dariusza Świtonia. Nasi dzielni maratończycy, ukończyli bieg z czasem 4 godz. 5min. Macieji 4 godz. 30min. Pan Darek. W biegu wzięło udział 8.000 osób z różnych krajów. Być może taki przykład zachęci nie tylko uczniów do aktywności fizycznej. Panom gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny