Ogólny      2015-09-28 23:26:27

X Bieg Europejski

Dnia 26.09.2015r. 5 osób z klasy III a LO: Edyta Wieczorek, Marta Ngovan, Dominik Rudnik, Jagoda Świerczyk I Lilianna Jeżewska , pod opieką Pani Malwiny Kraśnickiej, brało udział w X Biegu Europejskim zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 1 w Ostrzeszowie. Nasi uczniowie dzielnie walczyli w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Wykonywali zadania związanez obecnością Polski w Unii Europejskiej. Wśród zadań znalazło się np. rozszyfrowywanie rosyjskich słów, umiejscawianie krajów członkowskich na mapie oraz przekazywanie podczas biegu poleceń dla swojej drużyny po polsku, angielsku i niemiecku. W tym roku bieg odbywał się pod hasłem: „ Z technologią mobilną za pan brat”, dlatego w kolejnych konkurencjach wykorzystano aplikację Kahoot oraz kody QR. Na pochwałę zasługuje zaangażowanie uczniów i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Opracowanie: Sekretariat