Ogólny      2013-06-21 00:00:00

Dzień Patrona

21.06.2013 r. jak co roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. W tym roku po raz pierwszy z tej okazji odbył się rajd rowerowy oraz pieszy urozmaicony międzyklasową rywalizacją.

Każda klasa niezależnie od wybranego typu rajdu, musiała zmierzyć się z postawionymi przed nią zadaniami, do których należały: klasowy okrzyk, quiz o Norwegii, zawody pływacko-kajakowe, wykonanie zdjęcia z krową oraz zawody strzeleckie.

W tym roku rywalizację wygrała klasa 3aTI. Drugie i trzecie miejsce zajęły kolejno klasy 1bLO i 3SL.

Opracowanie: archiwum