Ogólny      2020-12-16 00:00:00

WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

OLIMPIADA
"Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"

Uczniowie Zespołu Szkół Nr2 w ramach projektu "Lekcje z ZUS"14 grudnia wzięli udział w etapie szkolnym Olimpiady WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH.
 W tym roku szkolnym przebiegała ona inaczej niż zwykle. Uczniowie spotkali się na platformie online i pod okiem komisji konkursowej pisali test.
 Tylko troje najlepszych uczniów przejdzie do kolejnego etapu wojewódzkiego, a następnie do ogólnopolskiego. Życzymy powodzenia wszystkim i najlepszym!
Projekt ma na celu budowanie świadomości wśród młodych Polaków w ważnym aspekcie przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne, uczenie odpowiedzialności wobec osób, które przynależą do innych pokoleń (zasady solidaryzmu społecznego), a ponadto dać praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom.

Dorota Kusiak

Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny